بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/02/31 - 14:24
  • - تعداد بازدید: 45
  • - تعداد بازدیدکننده: 42
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

شناسایی برای جذب نخبگان و مستعدان برتر در دستگاه‌های اجرایی کشور + فیلم

شناسایی نخبگان و مستعدان‌برتر در زمینه‌های تخصصی، نظام اداری و حکمرانی، که علاقه‌مند به جذب و اشتغال در فعالیت‌های اجرایی هستند از طریق سامانه «شناسایی برای جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی کشور» صورت می‌گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان در مصاحبه اختصاصی با  خبرگزاری صدا وسیما  گفت: با توجه به تصویب آیین‌نامه جذب و نگهداری سرمایه انسانی استعداد برتر و نخبه در دستگاه‌های اجرایی توسط هیات وزیران در اسفند سال ۱۴۰۰ مقرر شد، تمامی دستگاه‌های اجرایی نسبت به جذب و نگهداشت استعداد‌های برتر و نخبه در کشور گام‌های تاثیر گذاری بردارند.

عباس ابراهیمی افزود: بنابراین شناسایی نخبگان و مستعدان برتر در زمینه‌های تخصصی، نظام اداری و حکمرانی، که علاقه‌مند به جذب و اشتغال در فعالیت‌های اجرایی هستند از طریق سامانه «شناسایی برای جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی کشور» شکل می‌گیرد.

در ادامه مرتضی احسانی معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان گفت: دانش آموختگان دانشگاه‌ها و موسسات عالی کشور و دانشجویان سال آخر تحصیل می‌توانند با مراجعه به سایت بنیاد ملی نخبگان به نشانی bmn.ir برای تکمیل پرونده ثبت و درخواست خود اقدام کنند.

وی افزود: پس از بررسی اولیه اطلاعات، پرونده متقاضی به کارگروه تخصصی مربوط ارسال خواهد شد و درصورت تایید، براساس تخصص و توانمندی داوطلبان و همچنین نیاز دستگاه‌های اجرایی، متقاضیان شناسایی شده و پس از طی دوره‌های توانمندسازی توسط سازمان امور اداری و استخدامی به دستگاه‌ها معرفی می‌شوند.
جذب و نگهداری سرمایه انسانی استعداد برتر و نخبه در دستگاه‌های اجرایی کشور (کلیک کنید)  • گروه خبری : گروه های مطالب,SlideShow
  • کد خبر : 158214
کلمات کلیدی
مدیر سمنان
خبرنگار

مدیر سمنان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید