بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/02/29 - 08:52
  • - تعداد بازدید: 28
  • - تعداد بازدیدکننده: 27
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
احسانی در سی‌وچهارمین نشست سراسری رئیسان بنیادهای نخبگان استانی:

بنیادهای نخبگان استانی باید نقش پررنگ‌تری در نظام نخبگانی کشور ایفا کنند

معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان گفت: در دور جدید تلاش بر این است که بنیادهای نخبگان استانی بیش از گذشته فعال شوند و بتوانند نقش پررنگ‌تری در نظام نخبگانی کشور ایفا کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ مرتضی احسانی؛ معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان در دومین روز سی‌وچهارمین نشست سراسری رئیسان بنیادهای نخبگان استانی با اشاره به لزوم بکارگیری توان و ایده نخبگانی در مسیر خدمت‌رسانی به جامعه، این موضوع را یکی از تاکیدات همیشگی رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: اگر نخبگان و سرآمدان کشور در جایگاه‌ اثرگذار در دستگاه‌های اجرایی مختلف قرار بگیرند، قطعاً بسیاری از مشکلات کشور رفع خواهد شد و از مشکلات احتمالی نیز جلوگیری می‌شود.

وی افزود: با تلاش و پشتکاری که مدیران قبلی بنیاد ملی نخبگان در سال‌های فعالیت این بنیاد داشته‌اند، خوشبختانه در حال حاضر این بنیاد به جایگاه تثبیت‌شده‌ای در کشور رسیده و می‌تواند دایره اثرگذاری خود را گسترده‌تر از قبل کند.

احسانی ادامه داد: انجام ماموریت‌های محول‌شده و همچنین اجرای دقیق و هدفمند برنامه‌های نخبگانی نیازمند ساختاری چابک و پویاست که بنیاد ملی نخبگان در بخش‌های مختلف در این مسیر در حال حرکت تا رسیدن به نقطه مطلوب است.

معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان با اشاره به لزوم افزایش نقش بنیادهای نخبگانی استانی، تصریح کرد: در دور جدید تلاش بر این است که بنیادهای نخبگان استانی با افزایش اختیارات، بیش از گذشته فعال شوند و بتوانند نقش پررنگ‌تری در نظام نخبگانی کشور ایفا کنند.

وی در پایان تاکید کرد: معاونت توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان تلاش دارد در دور جدید تمام امکانات و ظرفیت‌های خود را بکار بگیرد تا هم ستاد مرکزی و هم بنیادهای نخبگان استانی به بهترین شکل و با کمترین دغدغه برنامه‌های خود را طراحی و اجرا کنند.

  • گروه خبری : گروه های مطالب,SlideShow
  • کد خبر : 158144
مدیر سمنان
خبرنگار

مدیر سمنان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید