بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1403/01/18 - 09:28
  • - تعداد بازدید: 114
  • - تعداد بازدیدکننده: 111
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به همت بنیاد ملی نخبگان

دومین دوره طرح کارورزی ملی رایان برگزار می‌شود/ حمایت از ارتقاء سرآمدان نخبه

دومین دوره طرح کارورزی ملی رایان با هدف حمایت از ارتقاء سرآمدان نخبه و استفاده از ظرفیت ایشان در حل مسائل راهبردی ملّی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد ملی نخبگان با هدف حمایت از ارتقاء سرآمدان نخبه و استفاده از ظرفیت ایشان در حل مسائل راهبردی ملّی با همکاری نهادهای عمومی و خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات «دومین دوره کاری حرفه‌ای رایان» را برگزار می‌کند.

حوزه تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات و مسئله تحول دیجیتال یکی از راهبردی‌ترین ابعاد تحول‌گرایی است و طرح کارورزی ملی رایان فرصت مناسبی جهت تلاش در راستای حل مسائل و ارتقاء کشور در حوزه دیجیتال است.

دومین دوره این طرح که دوره‌ای حرفه‌ای کاری تمام وقت است 12 ماه به طول خواهد انجامید. این طرح از مراحل مختلفی تشکیل شده و برگزیدگان طرح به انجام پروژه‌های راهبردی پیرامون مسائل اصلی توسعه دیجیتال در کشور خواهند پرداخت.

نخبگانی که روحیه تحول خواهی و سابقه کاری حرفه‌ای متناسب با حوزه دیجیتال داشته باشند، پس از طی کردن مراحل ارزیابی، برای حضور در دوره برگزیده می‌شوند.

متقاضیان در طول مدت کارورزی و انجام پروژه، علاوه بر تجربه کاری از راهنمایی‌ و مشاوره صاحب‌نظران و خبرگان حوزه دیجیتال در کشور و هم‌چنین مجموعه‌ای از پکیج‌های آموزشی عمومی و تخصصی بهره‌مند می‌شوند.

پذیرفته‌شدگان در طول این دوره حقوق اشتغال تمام وقت را دریافت و از سایر مزایا از جمله سابقه بیمه برخوردار خواهند شد.


برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا کلیک کنید.

 

آدرس کانال‌های اطلاع رسانی بنیاد نخبگان استان سمنان در پیام رسان‌های بله و ایتا:

https://ble.ir/semnanbmn

https://eitaa.com/semnanbmn

 

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 170590
کلمات کلیدی
مدیر سمنان
خبرنگار

مدیر سمنان

تصاویر