انتصاب سرپرست بنیاد نخبگان استان سمنان

طی حکمی از سوی آقای دکتر محمود سعادت فومنی؛ قائم مقام رئیس بنیاد ملی نخبگان، دکتر رضا کی پور به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان استان سمنان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان سمنان؛ در متن حکم آقای دکتر سعادت فومنی خطاب به دکتر رضا کی پور آمده است: «نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی نخبگان عزیز در استان سمنان و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری میان نخبگان و مسؤولان آن استان و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان استان سمنان منصوب می‌کنم.

شایسته است با اتکال به خداوند متعال، در چارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آیین‌نامه تأسیس و اداره بنیاد نخبگان استان و مصوبات هیأت امنای بنیاد و با بهره مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌های ذی قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندی‌های گسترده و ارزشمند استان همت گمارید.

بدیهی است استاندار محترم و رؤسا و مدیران محترم دانشگاه‌ها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت. توفیق جنابعالی را در انجام این مسؤولیت خطیر از خداوند متعال خواستارم».

دکتر کی پور عضو هیئت علمی و دانشیار گروه مهندسی برق- قدرت دانشگاه سمنان است. پیش از این دکتر داود فیض ریاست بنیاد نخبگان استان سمنان را بر عهده داشته است.

تاریخ انتشار : 1399/06/01
کد : 235
تعداد بازدید: 263