سه شنبه 6 آبان 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

حمایت مالی بنیاد ملی نخبگان از مستعدان حاضر در طرح شهید بابایی

«تسهیلات شرکت در رویدادهای رقابتی مسئله‌محور» به دانشجویانی که هم‌زمان با شرکت در رویدادها، مشمول پشتیبانی‌های دانشجویی بنیاد هستند، اعطا می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور تشویق دانشجویان مشمول پشتیبانی بنیاد ملی نخبگان برای شرکت در رویدادهای رقابتی مسئله‌محور (طرح شهید بابایی)، علاوه بر حمایت مالی در نظر گرفته‌شده برای تیم‌های شامل دانشجویان مستعد، همزمان اعتباری با عنوان «تسهیلات شرکت در رویدادهای رقابتی مسئله‌محور»، با مبلغ ریالی معادل «راتبه دانشجویی» به دانشجویانی که هم‌زمان با رویداد مشمول پشتیبانی‌های دانشجویی بنیاد هستند، با تأیید مربی تیم اعطا می‌شود.

ایجاد فضای پرنشاطِ علمی و پژوهشی میان دانشجویان به ویژه در مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد و همچنین طلاب سطح 2 و 3، آشنا کردن دانشجویان، به ویژه دانشجویان مستعد با نیازها و مسائل جامعه و صنعت و ترغیب و توانمندسازی دانشجویان مستعد به انجام کارِ گروهی، از مهمترین اهداف این شیوه‌نامه است.

کمک به شبکه‌سازی در اجتماع نخبگانی با هدف تقویت همکاری‌های علمی و فناورانه، کمک به ایجاد و تسهیل ارتباط میان اجتماع نخبگانی و سایر بخش‌های اجتماعی و صنعتی به منظور حل مسائل کشور و تشویق نهادهای دولتی و غیردولتی در راستای حل مشکلات و مسائل جامعه و صنعت توسط مستعدان برتر، از دیگر اهداف شیوه‌نامه شهید بابایی است.

تاریخ انتشار : 1399/05/09
کد : 233
تعداد بازدید: 154

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601