چهارشنبه 22 مرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

رئیس بنیاد نخبگان استان سمنان:
حمایت بنیاد ملی نخبگان از اختراعات برگزیده با هدف تکمیل چرخه ملی نوآوری

رئیس بنیاد نخبگان استان سمنان و همکارانشان از شرکت تولیدی شیمیایی کلران و متقاضی ارتقاء به سطح دو اختراعات بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان سمنان؛ در ابتدای این بازدید که با هدف ارزیابی شرکت و محصولات تولیدی آن به منظور ارتقاء به سطح دو اختراعات انجام شد، ابتدا معاون بهره برداری شرکت تولیدی شیمیایی کلران ضمن خیرمقدم و خوشامدگویی به رئیس بنیاد نخبگان استان و همراهان جهت حضور در این شرکت افزود: گروه تولیدی شیمیایی کلران با بیش از سه دهه سابقه تولید و به پشتوانه تخصص و تعهد کارشناسان خود توانسته است ضمن افزایش توسعه کمی و کیفی محصولات، نسبت به استقرار سیستم های ISO9001,ISO14001,ISO10002,ISO10015,ISO1004,OHSAS18001,ISO/IEC17025 و عضویت در نظام جهانی کسب و کار(SEDEX)، عضویت در نظام جهانی(IQ Net)، اخذ تاییدیه آزمایشگاه همکار از مرکز ملی تائید صلاحیت ایران، کسب گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه بر اساس استاندارد 17025، کسب گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار اداره استاندارد در زمینه بازرسی و آزمون دوره ای سیلندر و مخازن کلر و اخذ استانداردهای اجباری و تشویقی و پروانه های بهداشتی برای کلیه محصولات، اقدام نموده است.
در ادامه داود فیض رئیس بنیاد نخبگان استان ضمن اشاره به فعالیت بیش از یک دهه بنیاد ملی نخبگان با دستور و عنایت ویژه رهبر معظم انقلاب، افزود: وظیفه و مأموریت اصلی بنیاد ملی نخبگان شناسایی، هدایت و حمایت از نخبگان و استعدادهای برتر در راستای تولید علم و فناوری است.
رئیس بنیاد نخبگان استان گفت: بنیاد ملی نخبگان در راستای تکمیل چرخه ملی نوآوری و تبدیل ایده به ثروت طبق آیین نامه و معیارهای مشخص، از اختراعات برگزیده حمایت و پشتیبانی می کند.
داود فیض تأکید کرد: آن دسته از اختراعهای سطح (3) که صاحبان آنها موفق به تأسیس شرکت دانش بنیان شده و مسیر توانمندسازی را طبق معیارهای بنیاد طی کرده باشند، می توانند برای هدایت به سطح دو اختراعات اقدام نمایند.
در پایان رئیس بنیاد نخبگان استان ضمن بازدید از واحدهای مختلف شرکت ، به ارائه مشاوره و راهنمایی لازم جهت تحقق اهداف این شرکت پرداخت و برای مدیر و کارکنان این مجموعه آرزوی موفقیت نمودند.
لازم به ذکر است: گروه تولیدی شیمیایی کلران با سرمایه گذاری بخش خصوصی در سال 1362 تاسیس و درمساحتی بالغ بر 22000 متر مربع در سال 1375 در شهرک صنعتی سمنان به بهره برداری و با اجرای طرح های توسعه ای خود، در مساحتی بالغ بر 100000 متر مربع، توانسته است میزان تولید خود را به بیش از 200 تن گاز کلر در روز افزایش دهد.

تاریخ انتشار : 1398/11/02
کد : 192
تعداد بازدید: 152

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601