دوشنبه 5 اسفند 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛
برگزاری اردوی جهادی و فرهنگی در روستای اعلای سمنان

اولین اردوی جهادی بنیاد نخبگان استان سمنان در سال 98 مصادف با هفته دفاع مقدس با هدف آشنایی مستعدان‌ برتر با مشکلات جامعه، ارتقاء حس تعهد و مسؤولیت‌پذیری در مستعدان‌برتر در روستای علاء از توابع شهر سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان سمنان؛ این اردوی جهادی با حضور اجتماع نخبگانی استان و با هدف آشنایی با مشکلات جامعه، ارتقاء حس تعهد و مسؤولیت‌پذیری در مستعدان‌برتر در روستای علاء از توابع شهر سمنان برگزار شد. در این اردو، مستعدان‌برتر مقطع دکتری‌ و همچنین تعدادی از دانش‌آموختگان پزشکی حضور داشتند و خدماتی از قبیل ویزیت رایگان، مشاوره علمی، فرهنگی، تحصیلی و مذهبی به روستائیان ارائه دادند. در این اردو تعدادی از نخبگان و استعدادهای برتر استان حضور داشتند.
ویزیت تعداد 70 نفر از مردم روستا به صورت رایگان ، رایزنی با مراکز درمانی شهر سمنان و معرفی ویزیت شدگان جهت دریافت خدمات دارویی، آزمایشگاهی، رادیولوژی، دندان پزشکی، چشم پزشکی و پوست بصورت رایگان، ارائه مشاوره های تحصیلی به دانش­ آموزان روستا، برگزاری جلسه آموزش احکام به خانواده های محترم ساکن در روستا، برگزاری جلسه آموزشی آشنایی با فضای مجازی برای دانش آموزان و خانواده های آنها، برگزاری مسابقات فرهنگی وتقدیم هدایای فرهنگی به دانش آموزان، از مهمترین خدمات این بنیاد با همکاری بسیج محلات، به اهالی محترم روستا بوده است.

تاریخ انتشار : 1398/07/06
کد : 137
تعداد بازدید: 125

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601