چهارشنبه 22 مرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

رئیس بنیاد نخبگان استان سمنان:
حمایت بنیاد ملی نخبگان از اختراعات برگزیده با هدف تکمیل چرخه ملی نوآوری

رئیس بنیاد نخبگان استان سمنان و همکارانشان از شرکت تعاونی دانش بنیان جاپکو و متقاضی ارتقاء به سطح یک اختراعات بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان سمنان؛ در ابتدای این بازدید که با هدف ارزیابی شرکت و محصولات تولیدی آن به منظور ارتقاء به سطح یک اختراعات انجام شد، ابتدا مدیرعامل شرکت دانش بنیان ضمن خیرمقدم و خوشامدگویی به رئیس بنیاد نخبگان استان و همراهان جهت حضور در این شرکت افزود: شرکت دانش بنیان جوان اندیشان پویای قومس با نام تجاری جاپکو (JAPCo) در سال 1388 به ثبت رسید. این شرکت فعالیت های خود را با هدف ارائه محصولات مورد نیاز کشور با بهره گیری از تکنولوژی بومی جهت خدمت رسانی به شرکت ها ، مؤسسات علمی و پژوهشی و دانشگاه ها و سازمانهای اجرائی کشور آغاز نمود.
در ادامه داود فیض رئیس بنیاد نخبگان استان ضمن اشاره به فعالیت بیش از یک دهه بنیاد ملی نخبگان با دستور و عنایت ویژه رهبر معظم انقلاب، افزود: وظیفه و مأموریت اصلی بنیاد ملی نخبگان شناسایی، هدایت و حمایت از نخبگان و استعدادهای برتر در راستای تولید علم و فناوری است.
رئیس بنیاد نخبگان استان گفت: بنیاد ملی نخبگان در راستای تکمیل چرخه ملی نوآوری و تبدیل ایده به ثروت طبق آیین نامه و معیارهای مشخص، از اختراعات برگزیده حمایت و پشتیبانی می کند.
داود فیض تأکید کرد: آن دسته از اختراعهای سطح (2) که صاحبان آنها موفق به تأسیس شرکت دانش بنیان شده و مسیر توانمندسازی را طبق معیارهای بنیاد طی کرده باشند، می توانند برای هدایت به سطح یک اختراعات اقدام نمایند.
در پایان رئیس بنیاد نخبگان استان ضمن بازدید از واحدهای مختلف شرکت اعم از فروش، بازاریابی، فناوری اطلاعات و ... و نیز ارائه مشاوره و راهنمایی لازم جهت تحقق اهداف این شرکت؛ برای مدیر و کارکنان این مجموعه آرزوی موفقیت نمودند.
لازم به ذکر است شرکت تعاونی دانش بنیان جاپکو (JAPCo) مستقر در پارک علم و فناوری از شرکت‌های پیشرو در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم‌های آرشیو دیجیتال در ایران پس از اخذ مجوز و استانداردهای لازم، محصولات دانش بنیان "اسکنر کتاب و مجلدات جاپکو" ،"اسکنر سند و اوراق جاپکو" و "نرم افزار مدیریت ، طبقه بندی و ویرایش تصاویر اسکن شده" را به بازار عرضه نموده است.

تاریخ انتشار : 1398/10/21
کد : 190
تعداد بازدید: 6063

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601